כיצד לפצל את המסך לשני חלקים ב-Windows 2 או Windows 11 (2023)

נמאס לך להשתמש רק בחלון אחד? האם אתה רוצה לקבל את התוכן של שני חלונות בו זמנית? ובכן, Windows 11 או Windows 10 מציעות את הפתרון האידיאלי: חלקו את המסך לשני חלקים. למד כיצד לעשות זאת במדריך מפורט זה. Windows 11 או Windows 10 מציעים לך דרך נוחה להרחיב את אזור העבודה שלך. כלי זה, שאינו מצריך כל ידע מתקדם, יאפשר לכם לצפות בתוכן של שני חלונות בו זמנית, ויאפשר לכם לעבוד בצורה יעילה יותר. מדריך זה יסביר את השלבים להשגתה בצורה פשוטה.

1. מבוא לפיצול מסך ב-Windows 11 או 10

שלב 1 פתח את פיצול המסך
קודם כל, כדי להשתמש בפיצול מסך ב-Windows 10 או 11, עליך לפתוח את תפריט התחל. משם, המשתמש ימצא אפשרות חדשה בשם פיצול מסך. כאשר תבחר באפשרות זו, תוצג רשימה של היישומים והחלונות הפתוחים שלך.
שלב 2: בחר את הגדרת פיצול מסך
לאחר שהמשתמש בחר באפשרות פיצול מסך, הוא יכול לבחור שני דברים: ה האוריינטציה של המסך (שמאל או ימין) או של גודל מהשטח המוקצה לכל מסך (קטן, בינוני או גדול). זה יעזור לך להתאים את ההגדרות לצרכים שלך.
שלב 3: שמור שינויים בחלוקת מסך
לבסוף, לאחר בחירת התצורה הרצויה, על המשתמש ללחוץ על הכפתור שמור כדי שהשינויים ייכנסו לתוקף. המשתמש גם יוכל להשבית את אפשרות פיצול המסך בכל עת, כך שאין צורך לדאוג יותר מדי לגבי ההגדרות. אם לאחר השמירה תלחץ לבטל, השינויים יבוטלו.

2. למה לפצל את המסך לשני חלקים ב-Windows?

Windows כללה את האפשרות לחלק את המסך לשני חלקים לארגון טוב יותר של המידע.

אחד היתרונות החשובים ביותר בביצוע מסך מפוצל בשני חלקים הוא שיפור הפרודוקטיביות. כלי ארגון זה מאפשר למשתמש לפתוח תוכנות, מסמכים ודפי אינטרנט שונים בו זמנית מבלי לעבור כל הזמן ביניהם. המשתמש יכול להציג שתי תוכנות בו-זמנית, לבדוק שני חשבונות דואר אלקטרוני בו-זמנית, או להחזיק מספר כרטיסיות בדפדפן ושני מסמכים פתוחים בו-זמנית.

ישנן מספר דרכים לפצל את מסך Windows לשניים כדי ליהנות מפונקציונליות זו. לשם כך, יש צורך לפתוח שתי תוכנות או מסמכים שברצונך להציג בו זמנית. לאחר מכן ישנן מספר אפשרויות:

 • קודם כל, אפשר ללחוץ בו זמנית על המקשים אחר + לִוּוּחַ, כדי לעבור במהירות בין תוכניות פתוחות.
 • שנית, פתיחת התפריט של ריבוי משימות מסמל שורת המשימות והפעל אפשרויות שונות כגון: "סדר חלונות" או "הצטרף לחלונות שמאל/ימני".
 • שלישית, השתמש באפשרות עזרה הצמד, (המכונה בעבר "Snap") אשר משווה אוטומטית תוכניות פתוחות ומציגה למשתמש רשימה של חלונות פעילים, בצורה ברורה ופשוטה, כדי להקל על הארגון."
קָשׁוּר כיצד למחוק קבצים מהמחשב שלך ללא עקבות

השימוש בפונקציונליות אלו יכול לשפר את חווית המשתמש בעת שימוש ב-Windows וזהו כלי שימושי מאוד שניתן ליישם גם עבור המשתמשים המתקדמים ביותר.

3. נדרשת תצורה כדי לפצל את המסך לשני חלקים

ארגן את המסך שלך בשני חלקים זו יכולה להיות דרך מצוינת למקסם את השימוש בו; עם זאת, לפעמים יש צורך לדעת כיצד להשיג זאת. עבור משתמשי Windows, ישנן מספר תצורות הנדרשות להשגת תוצאה זו, שקל להבין ולבצע לאחר שתפרק את השלבים לחלקים.

הצעד הראשון הוא לוודא שהמחשב שלך מעודכן בגרסה העדכנית ביותר של מערכת ההפעלה. ברוב המקרים, המחשבים יהיו מעודכנים. אם לא, ודא שאתה מפעיל את Windows Update כדי לקבל את הגרסה העדכנית ביותר של המערכת שלך.

לאחר אימות זה, תצטרך לוודא שכל מנהלי ההתקן ומנהלי ההתקן לתצוגה מעודכנים. ניתן להשיג זאת באמצעות מנהל ההתקנים שנמצא בלוח הבקרה של המערכת. ברגע שזה נעשה, המחשב שלך מוכן לעבור לשלב הבא.

השלב הבא הוא ללחוץ על מקש Windows + P כדי לפתוח את תפריט הקרנת התפריט. יופיע תפריט מוקפץ עם ארבע אפשרויות. בחר "נקודת מסך מפוצלת לשניים" כדי לפצל את מסך הצג לשני חלונות נפרדים. לצג מפוצל יהיו חלונות הניתנים לשינוי גודל שיפעלו כאילו היו צגים שונים.

4. כיצד לפצל את המסך לשני חלקים ב-Windows 11 או 10

חלוקת מסך ב-Windows 10 ו-11

חכמה ושימושית, תכונת פיצול המסך ב-Windows 11 או 10 מאפשרת לך לפתוח מספר חלונות ולהפיץ אותם על מסך המחשב שלך. זוהי עזרה אמיתית עבור אותם אנשים שעובדים עם כרטיסיות רבות בו-זמנית ב-Windows, מכיוון שאינך צריך לפתוח חלון חדש בכל פעם שאתה צריך לגשת למסמכים חדשים.

קָשׁוּר כיצד להחזיר תמונה ל-PDF

בשלבים הבאים נודיע לך כיצד לחלק את המסך שלך לשני חלקים בקלות רבה. אתה יכול למצוא כמה כלים שימושיים להשגת המטרה שלך, כמו גם כמה טיפים למיטוב החוויה שלך.

 • השתמש במקלדת:
  • הקש על מקש Windows + מקש רווח
  • ברגע שאתה רואה את החלונות בתחתית המסך, בחר את זה שאתה רוצה להיות בחצי השני!
  • לבסוף, הקש על מקש Windows + חץ שמאלה או ימינה כדי לשנות את מיקום החלון.
 • השתמש בעכבר:
  • לחץ לחיצה ימנית על לחצן התחל של Windows ובחר באפשרות 'פיצול מסך'.
  • לאחר מכן, בחר את החלון איתו תרצה לפצל את המסך.
  • לבסוף, גרור את החלון לחלק שאתה רוצה שהצג יתפוס.

כמו כן, יש כמה תוכניות מיוחדות לפצל את המסך שלך. אחד הטובים הוא MaxTo, המאפשר לך להגדיר כללים משלך להפרדת סביבת העבודה שלך ומאפשר לך להחזיק מספר מסכים גם אם יש לך רק אחד.

עכשיו שאתה יודע איך לפצל את המסך שלך ב-Windows 11 או 10, אתה יכול להתחיל לייעל את סביבת העבודה שלך!

5. יתרונות השימוש בפיצול מסך ב-Windows

שימוש בפיצול מסך כדי להכפיל את סביבת העבודה

אחד היתרונות העיקריים של חלוקת מסך ב-Windows הוא הגדלת הפרודוקטיביות על ידי הכפלת סביבת העבודה. אתה יכול לפתוח אפליקציות, מסמכים וכלים קשורים ולהציב אותם על מסכים שונים, מה שיאפשר לך לעבוד עליהם בו זמנית. חלפו הימים של מעבר מתמיד בין שני מסמכים פתוחים או יותר, בזבוז דקות יקרות של פרודוקטיביות. כעת, עם פיצול מסך, תוכל לפתוח מספר אפליקציות בו-זמנית ולסונכרן על המסך שלך. בנוסף, לכל אחד יכול להיות גודל משלו כדי להתאים טוב יותר לצרכים שלך.

הקצאה הרמונית של משאבים חזותיים

חלוקת מסך משמשת גם להקצאה הרמונית של משאבים חזותיים בין יישומים פתוחים. המשמעות היא שחלק מהכלים דורשים שימוש במסך מלא, אבל אחרים יכולים להשתמש בחלק ממנו, ולאפשר להם להיות מוצגים על המסך ליד הסברים, תיעוד וכו'. זה מאפשר לכל אפליקציה לנצל את שטח המסך לתוצאות טובות יותר.

מעבר בין יישומים ללא מניעת שירות

לאחר פיצול המסך, אתה יכול לעבור בין אפליקציות מבלי שתצטרך למזער או לסגור אחת כדי להיכנס לאחרת. המשמעות היא שניתן לשמור על זרימת העבודה או אסטרטגיית השימוש שלך, מה שמקל עליך לנהל את המשימות שלך. זה גם מאפשר לך לקבל מידע ללא צורך להפריע לפרויקט שלך.

קָשׁוּר האם Fraps צורכת משאבים רבים?

6. מסקנה: האם כדאי להשתמש ב- Screen Split ב-Windows?

פיצול מסך של Windows מציע יתרון גדול למשתמשים שרוצים להשתמש במספר תוכניות או חלונות בו זמנית. במקום לעבור בין חלונות או לפתוח מספר מסכים, אתה יכול להציג את כל החלונות הפתוחים שלך באותו מסך. זה לא רק חוסך זמן אלא גם מנצל היטב את שטח המסך.

אבל מהם היתרונות הנוספים של שימוש בפיצול מסך ב-Windows? הנוחות העיקרית שמציעה שיטה זו היא היכולת להפיק את המרב משטח המסך. על ידי שימוש בפיצול מסך, משתמשים יכולים למקסם את כמות התוכן המוצג על מסך בודד, ובכך לשפר את הפרודוקטיביות. בנוסף, פיצול מסך מאפשר למשתמשים לעבור בין תוכניות ומשימות מבלי לעבור בין מסכים, מה שמקל על הניווט ביניהם.

האם יש חסרונות לשימוש בפיצול מסך? באופן כללי, פיצול מסך ב-Windows הוא דרך טובה להפיק את המרב מהשטח הפנוי במסך. עם זאת, ייתכן שלמשתמשים אין מספיק מקום כדי להתאים את כל החלונות שלהם על אותו מסך. במקרים אלו, עדיף ללכת על הגדרה מרובה צגים במקום מסך מפוצל בודד.

לסיכום, פיצול מסך ב-Windows מציע דרך מצוינת לייעל את הפרודוקטיביות ולמטב את נכס המסך. כלי זה מציע מגוון יתרונות ומעט חסרונות, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת עבור אלה שרוצים להפיק את המרב משולחן העבודה שלהם. עם Windows 11 או Windows 10, קל יחסית לפצל את המסך לשני חלקים. אמנם ישנם כמה כלים שימושיים לחלוקה טובה יותר של המסך שלך כדי לארגן טוב יותר את החלונות שלך, אבל הכלי המקורי של Windows מאפשר לך לבצע ריבוי משימות בקלות מבלי שתצטרך להשתמש ביישומים נפרדים. עכשיו כשאתה יודע לפצל את המסך שלך לשני חלקים, לא תהיה לך בעיה לחלק את העבודה שלך ולעבוד בצורה פרודוקטיבית יותר.


איך לדעת מי הבעלים של מספר חשבון בנק?
מה זה אומר לראות פרפר לפי צבע?
איך לכרות ברית עם אלוהים?
איך אני יודע מה המיקום שלי?
איך לעשות כובע מטורף?
מהו חום סמוי?
איך לדעת איפה בן הזוג שלך?
פילוסופיה מודרנית
מספרים שלמים רציונליים - לא רציונליים וממשיים
החוק השלישי של ניוטון
Linkphone QR Code ב-Windows 10
חלופות לצ'טרולט
איך לדעת אם זה זהב?
איך מכינים היקי?

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Maia Crooks Jr

Last Updated: 20/09/2023

Views: 6176

Rating: 4.2 / 5 (43 voted)

Reviews: 82% of readers found this page helpful

Author information

Name: Maia Crooks Jr

Birthday: 1997-09-21

Address: 93119 Joseph Street, Peggyfurt, NC 11582

Phone: +2983088926881

Job: Principal Design Liaison

Hobby: Web surfing, Skiing, role-playing games, Sketching, Polo, Sewing, Genealogy

Introduction: My name is Maia Crooks Jr, I am a homely, joyous, shiny, successful, hilarious, thoughtful, joyous person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.